Новини

Плідна співпраця компанії із Національною школою суддів України.

Друк
PDF
Починаючи з 2011 року ТОВ «Інститут математики та системного аналізу» активно співпрацює із Національною школою суддів України  в напрямку підготовки кадрів для судових органів. За результатами такої співпраці та з нагоди Першої річниці Національної школи суддів України останньою була оголошена подяка та нагороджено грамотами директора та провідних технічних фахівців нашої компанії.

Компанія сертифікована по ISO 9001:2008

Друк
PDF

Компанія сертифікована по ISO 9001:2008

За результатами аудиту системи управління якістю (СУЯ) ТОВ «Інститут математики та системного аналізу», 30 січня 2012 СУЯ компанії була сертифікована та компанії виданий сертифікат про відповідність СУЯ компанії міжнародному стандарту серії ISO 9001:2008.

Ситуація, що склалась

Друк
PDF

Докладно можна почитати тут

Підготовка компанії до сертифікації по ISO 9001.

Друк
PDF

Підготовка компанії до сертифікації по ISO 9001.

В період з 26 вересня по 24 листопада 2011 року представники вищого керівництва ТОВ «Інститут математики та системного аналізу» на базі Консалтингового центру «ШАУЗ» прийняли участь в навчанні «ISO 9001: Система менеджменту якості. Практичні аспекти вимог до розробки та впровадження».

За результатами пройденого навчання представникам вищого керівництва ТОВ «Інститут математики та системного аналізу» було видано сертифікати про підвищення кваліфікації за напрямом системи менеджменту якості.

На сьогоднішній день ТОВ «Інститут математики та системного аналізу» активно готується до сертифікації власної системи управління якістю.

Лекція для помічників суддів та консультантів місцевих та апеляційних загальних судів

Друк
PDF

обговорити на форумі

09.11.2011р. в Національній школі суддів України відбудеться лекція для помічників суддів та консультантів місцевих та апеляційних загальних судів, яка буде проводитись в розрізі роботи із автоматизованою системою документообігу суду - комп'ютерною програмою "Документообіг загальних судів".