21 Січня 2020, 02:12:03
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Вам не прийшов лист із кодом активації?
1647 Повідомлень в 151 Тем - від 452 Користувачів - Останній користувач: test

Реєстраційна угода

Реєстраційна угода
Доброго дня!
Шановний гість, дякуємо за увагу до нашого форуму.
Перед тим, як зареєструватися на форумі, уважно ознайомтесь з цим документом, оскільки саме він містить основні принципи та правила поведінки на форумі.

Загальні положення
Адміністрація форуму має право встановлювати на форумі свої правила, а також у будь-який час вносити до них зміни без попереднього попередження про це учасників форуму.
Реєстрація на форумі носить виключно добровільний характер. Ви маєте право не реєструватися на форумі, але при цьому повинні знати, що деякі функції форуму будуть для Вас недоступними.
Адміністрація форуму завжди готова вислухати будь-які Ваші побажання та зауваження щодо роботи форуму, при цьому Адміністрація форуму залишає за собою право врахувати або не врахувати висловлені побажання та зауваження.

Правила поведінки на форумі
При реєстрації на форумі Ви погоджуєтесь з правилам його  використання та правилами поведінки на ньому і стаєте учасником форуму.
У будь-який момент Ви маєте право надіслати Адміністрації форуму повідомлення про видалення облікового запису.
На форумі можна спілкуватись будь-якою мовою, основні мови спілкування –українська та російська.
Ви погоджуєтесь не розміщувати на форумі інформацію, що є завідома неправдивою, образливою, непристойною, чи такою, що порушує будь-яким чином міжнародне, українське законодавство, права та інтереси людини, принижує людську гідність та релігійні почуття.
Ви погоджуєтесь не розміщувати на форумі повідомлень з погрозами, адресованими одній людині або групі людей.
Ви погоджуєтесь не розміщувати на форумі СПАМ, не використовувати форум для розповсюдження рекламних оголошень та «пірамідних» схем.
На форумі заборонено розміщувати матеріали, що є об’єктом авторського права, без відповідного дозволу та/або посилання на автора.
Ваша IP-адреса фіксується та у разі необхідності може бути використана для ідентифікації.

Інформація на форумі
Адміністрація форуму не у кожному випадку має можливість підтвердити достовірність та законність інформації, яка надсилається учасниками форуму.
Адміністрація форуму активно не контролює та піддає цензурі повідомлення, що надсилаються учасниками та не несе відповідальності за їх зміст.
Адміністрація форуму не гарантує повноту та точність будь-якої наданої учасниками інформації, а також не гарантує забезпечення схоронності цієї інформації.

Фільтрування інформації, розміщеної на форумі
Адміністрація форуму має беззаперечне право видаляти будь-яку інформацію зі сторінок форуму. У першу чергу видаляються повідомлення, які порушують умови цієї Реєстраційної угоди, які наносять моральну шкоду Адміністрації та учасникам форуму, які псують репутацію цього форуму. Такі повідомлення будуть видалятися без попереднього попередження про це їх авторів, а автори таких повідомлень будуть попереджатись про можливість видалення їх облікових записів із списків форуму.
Адміністрація форуму може як коментувати причини видалення інформації, так і утримуватися від будь-яких коментарів.
Авторські права. Безпека форуму
Ви, як учасник форуму та автор повідомлень, несете повну відповідальність за інформацію, яку Ви розміщуєте на форумі.
Адміністрація форуму має право використовувати опубліковані матеріали, посилатися на такі матеріали, у тому числі при написанні листів та статей у засобах масової інформації, без повідомлення про це автора інформації.
Ви не маєте права вимагати від Адміністрації форуму видалити опубліковану Вами інформацію, оскільки це може призвести до порушення цілісності та змісту дискусії та нанесення шкоди цілісності форуму.  
При опублікуванні інформації, автором якої Ви не є, давайте посилання на джерело інформації. Відсутність вказівки на авторство розцінюється як порушення правил цієї Реєстраційної угоди.
Ви погоджуєтесь підтримувати у безпеці цей форум та зобов’язуєтесь свідомо не направляти повідомлень, що містять інформацію, яка заражена комп’ютерним вірусом та іншими шкідливими програмами.
Ви берете на себе зобов’язання повідомляти Адміністрацію форуму про обставини, які можуть бути загрозливими для форуму.

Інформація про учасника форуму
Під час реєстрації Ви маєте право вільного вибору імені чи псевдоніма (ніка), який маєте право редагувати та змінювати.
Вам заборонено реєструвати два та більше ніків.
Вам заборонено використовувати ніки нецензурного та образливого характеру.
Ви зобов’язуєтесь не розголошувати третім особам пароль, під яким Ви заходите на форум.
Ви не маєте право заходити на форум під паролями інших учасників форуму, які стали Вам випадково відомі, та писати повідомлення від їхнього імені.

Блокування чи видалення облікового запису.
При кожному надсиланні Вами повідомлення система форуму автоматично реєструє ІР-адресу відправника. Ця функція покликана ідентифікувати авторів повідомлень, які надсилаються на форум, та усувати доступ до форуму учасникам, які регулярно порушують умови цієї Реєстраційної угоди.
Адміністрація форуму гарантує, що видалення облікового запису учасника та блокування ІР-адреси застосовується виключно у результаті порушення учасником форуму умов цієї Реєстраційної угоди.