14 Грудня 2019, 14:43:01
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Вам не прийшов лист із кодом активації?
1647 Повідомлень в 151 Тем - від 452 Користувачів - Останній користувач: test

Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - oaken

Сторінок: [1] 2 3 ... 17
1
Інше / Re: Форум жив?
« : 29 Квітня 2013, 09:01:45 »
Цей сайт ще живий, - чи ще заходять на нього живі люди?
Живіше не буває  :D

2
Інше / Re: Форум жив?
« : 24 Липня 2012, 13:05:46 »
Не вижу причин для отказа. Форум регулярно администрируется, удаляются спам-боты и результаты их деятельности. Администрация оставляет за собой право на общую модерацию пользователей, их сообщений, противоречащих правилам форума а также функцию управления разделами. По темам, в которых
"мы не вкурсе" модерация будет производится, скорей-всего назначенным модератором из числа активных пользователей. Как-то так. :)

3
Извините, а где же Вы были со своим форумом в начале 2011 года :o? Почему Ваша компания абсолютно не документировала свой проект? Почему документирование ДЗСа возложили на 3-х лиц, т.е. на ГП "ИСС" :o?
На большинтсво Ваших вопросов я уже отвечал здесь.

4
Повідомляємо користувачів КП ДАС про те, що 12.02.2012 випущено програму ДАС 2.

КП ДАС 2 побудовано на новій платформі:
В КП ДАС 2 є можливість використання, в якості серверної платформи, нової прогресивної СКБД Firebird 2.5, як у 32х бітному варіанті, так і у 64-розрядному. Це дасть змогу, разом із новою доступною архітектурою SuperClassic, значно підвищити продуктивність системи в цілому. Перехід на нову платформу можливий лише після встановлення серверного оновлення ДАС 2.19. Передбачається підтримка обох серверних платформ (Yaffil та Firebird), на протязі оновлень ДАС 2.19-2.21. Також, протягом використання цих оновлень буде можливість перейти на Firebird шляхом автоматизованої конвертації робочих та архівних баз даних за допомогою спеціалізованої утиліти.

У КП ДАС 2 увійшло наступне:
Реалізовано підсистему "Судова практика":
•   Додано вкладку "Судова практика" в довідник працівників для налаштування прав доступу окремих працівників до конкретного набору практики.
•   Реалізовано можливість позначати портфелі ознакою реплікації до інших судів. Такі портфелі відображаються жирним зеленим кольором. Також є можливість знімати цю відмітку.
•   Портфелі відмічені до реплікації тепер не видаляються а помічаються як видалені. Побачити список помічених на видалення портфелів та, за необхідності, відновити їх можна перейшовши в режим "Показати усі", для цього додано спеціальну кнопку на панель інструментів портфеля.
•   Забезпечено логування зміни ознаки реплікації портфелів до інших судів. Побачити такий лог можна через контекстне меню "Додаткова інформація про портфель" дерева папок та портфелів.
•   Додано такі колонки до таблиці документів портфеля: "Дата розміщення у портфелі", "Користувач, що помістив у портфель" та "Категорія".
•   Вдосконалено механізм копіювання документів між папками портфелів шляхом перетягування, тепер можна виконувати не тільки операцію копіювання, а й переміщення. Для цього додано контекстне меню, в якому можна вибрати тип операції по закінченню перетягування.
•   Реалізовано механізм реплікації потрібних портфелів згідно заданих маршрутів на рівні ЦБД.
•   Додано вкладку "Судова практика" у профіль користувача, на якій користувач може задавати особисті параметри відображення документів судової практики.
•   В реєстрі справ додано можливість відображення документів судової практики згідно категорії поточної справи. Такі документи відображаються в режимі "тільки перегляд" на вкладці/вкладках після документів по справі.
•   Додано можливість створювати гілки дерева команд для документів судової практики. Можна встановлювати фільтр команди на окремі папки портфелів та дату надходження практики до суду.
•   Реалізовано механізм індексації документів судової практики, для цього у вікні "Сервіс - Індексація документів" додано вкладку "Індексація портфелів". На цій вкладці можна вказати портфелі судової практики які слід індексувати.
•   Реалізовано сервіс, який в автоматичному режимі, по розкладу індексує документи.
   Модернізовано механізми фільтрації та пошуку документів. Тепер при пошуку по ключових словах можна обмежити фільтрацію тільки вказаними портфелями та проміжком дат, за які надійшла судова практика. Це стосується таких форм пошуку та фільтрації: великий фільтр (кнопка фільтр) реєстру справ, великий фільтр реєстру документів та пошук реєстру документів.
   Розширено можливість пошуку в діалозі налаштувань колонок реєстрів, а саме: пошук тепер не чутливий до регістру символів; пошук здійснюється по входженню буквосполучення у назву колонки; додано можливість продовжувати пошук після успішно найденої назви в обох напрямках.
   Змінено принцип формування та відображення списків статистичних показників ОІК 2а: "25.2 Подано заяву про апеляційне оскарження" та "25.3 Подано апеляційну скаргу" таким чином, що по кожному із документів присутній запис в переліку цих показників, навіть якщо є декілька документів з однаковими датами.
   Для більшої зручності роботи із формами адміністративної статистики збільшено горизонтальні розміри деяких статистичних показників, що мають вигляд випадаючих списків.
   Додано опцію "Показувати вилучені" в поштовий реєстр, яка дає змогу приховати чи відображати видалені записи поштового реєстру.
   Додано можливість змінювати свій пароль користувачам, для цього в діалозі зміни паролю слід вказувати свій логін (працює лише під Firebird) .
   Додано механізм реєстрації вихідної кореспонденції на базі поштового реєстру. Методичка по роботі із реєстром знаходиться у файлі UserGuide_PoshtReestry.rtf.
   Реорганізовано форму діалогу налаштувань друку реєстрів. Тепер є можливість змінювати розміри деяких блоків, змінювати розмір форми, сортувати список реєстрів.
   Додано показник фільтрації у список фільтрів статистичних карток "АДМ Відмовлено у відкритті провадження у зв'язку з", що пов'язаний із показником 8.3 статкартки №2а.
   У клієнтській частині реалізовано механізм автоматичного поновлення згідно із актуальною версією бази даних, що буде працювати у наступних версіях програми.

ВИПРАВЛЕННЯ ПОМИЛОК ТА ІНШЕ

   виправлено помилку, пов'язану із записом тимчасового файлу на диск с: під час підписання документів ЕЦП;
   доповнено структуру залежності судів для автоматичної фільтрації в картці справи;
   виправлено назви деяких судів;
   змінено функціонування фільтру "Надіслано до ЄДРСР (не надіслано)" списку фільтрів таким чином, щоб була можливість відібрати справи без жодного надісланого документу;
   виправлено деякі граматичні помилки в інтерфейсі користувача;
   виправлена помилка додавання нового користувача у випадку дублювання логінів;
   видалено системні зв'язки із списку показників друку реєстрів групи "Поля користувача".
   виправлено роботу кнопки "зняти доступ" на вкладках "Реєстри передач" та "Поштовий реєстр" налаштувань прав довідника працівників.
   додано до звіту "Звіт про наявність права у користувачів" секцію "Судова практика".
   виправлено помилку, пов'язану з некоректною реєстрацією бібліотеки ЕЦП під час встановлення клієнтської частини на деякі конфігурації.
   Для виконання команди контекстного меню "Очистити" панелі налаштування прав довідника користувачів необхідно мати право на дію "Довідник працівників (Права)".
   Відновлено роботу кнопки "Проц. контроль..." в загальному реєстрі документів.
   Виправлено помилку, пов'язану із використанням додаткового показника умов рахування поточної графи "Сплачено держмита (валюта)" у розрахункових таблицях.
   Виправлено механізм розрахунку навантаження суддів при автоматичному призначенні в частині врахування індивідуальних робочих днів працівників у вихідні та святкові дні.
   Відновлено роботу довідника тарифів поштових відправлень.
   Виправлено помилку переносу категорії справи із шаблона документа.
   Виправлено помилку додавання справи у випадках, коли у "малому фільтрі" відображається "чужий підрозділ".
   Змінено принцип відбору зв'язок при налаштуванні полів вводу з типом "строка", що унеможливлює ситуації, коли у вікні відбору відображається одне значення а зберігається інше.
   Виправлено помилку роботи механізму "Витребування справ із ЦБД", яка виявлялась у збільшенні тривалості збереження справ створених на основі попередньої. Також проведено оптимізацію процесу збереження нових справ, що призвело до прискорення процесу збереження нових справ загалом.
   Виправлено ряд помилок у вбудованому редакторі, які виникали при вставці значних об'ємів тексту через буфер обміну. Також проведено часткову оптимізацію внутрішніх механізмів редактора, що призвело до збільшення його швидкодії.
   Виправлено незначну помилку, яка полягає в тому, що при використанні функції "Одноособовий розгляд" у випадку, коли в поточну справу вже призначено колегію і суддя-доповідач є однією і тією ж особою що і головуючий суддя, при цьому така особа залишалась в справі на обох ролях. Тепер цей суддя залишається в справі тільки в якості судді - доповідача.
   Виправлено помилку відображення записів табеля в формі перегляду логу змін параметрів автопризначення, яка полягала в тому, що відображався лише 1 запис за поточний місяць.
   Виправлено помилку відображення записів індивідуального календаря для користувачів, яким було встановлено робочий день у вихідний чи навпаки. Помилка полягала у відображенні лише 1-го такого запису при наявності декількох.
   Виправлено помилку роботи алгоритму автопризначення у випадку, коли в довіднику працівників відсутні судді.
   Виправлено помилку, пов'язану із некоректним друком адрес, у випадку, коли 2 чи більше учасника процесу виступають у декількох ролях по справі.
   Виправлено помилку копіювання прав одного користувача іншому у довіднику працівників. Тепер також копіюються права на закладках "Реєстри передач" та "Поштовий реєстр".
   Виправлено помилку очистки прав на закладках "Реєстри передач" та "Поштовий реєстр" довідника працівників.
   Виправлено помилку додавання судді у довіднику працівників у випадку введення помилкового періоду повноважень.

Особам, зацікавленим у використанні КП ДАС 2 у тестовому чи промисловому режимах слід звертатись за телефоном 044-5901601 або за e-mail post@yurtech.com.ua.

5
Ну как ситуация сейчас?
С момента последнего обсуждения ситуация, на мой взгляд, не изменилась, или Вас интересует что-то конкретное?

6
Повідомляємо користувачів КП ДГС про те, що 10.02.2012 випущено нову версію програми - 1.111.

      В КП ДГС 1.111 є можливість використання, в якості серверної платформи, нової прогресивної СКБД Firebird 2.5, як у 32х бітному варіанті, так і у 64-розрядному. Це дасть змогу, разом із новою доступною архітектурою SuperClassic, значно підвищити продуктивність системи в цілому, за умови використання сучасного апаратного та програмного забезпечення. Перехід на нову платформу можливий лише після встановлення серверного оновлення ДГС 1.111. Передбачається підтримка обох серверних платформ (Yaffil та Firebird), на протязі деякого часу. Також, протягом використання цих оновлень буде можливість перейти на Firebird шляхом автоматизованої конвертації робочих та архівних баз даних за допомогою спеціалізованої програми. Для платформи Firebird слід використовувати КП "Пепліка" версії не нижче 2.38.
     Серверна частина  КП ДГС 1.111 встановлюється на БД версії ДГС 1.110. Суди, що користуються версією ДГС 1.108 повинні послідовно встановити ДГС 1.109 та  ДГС 1.110

У нову версію увійшло наступне:

   Додано опцію "Показувати вилучені" в поштовий реєстр, яка дає змогу приховати чи відображати видалені записи поштового реєстру.
   Додано можливість змінювати свій пароль користувачам, для цього в діалозі зміни паролю слід вказувати свій логін (працює лише під Firebird) .
   Додано механізм реєстрації вихідної кореспонденції на базі поштового реєстру.
   Реорганізовано форму діалогу налаштувань друку реєстрів. Тепер є можливість змінювати розміри деяких блоків, змінювати розмір форми, сортувати список реєстрів.
   У клієнтській частині реалізовано механізм автоматичного поновлення згідно із актуальною версією бази даних, що буде працювати у наступних версіях програми.


У КП ДГС 1.111 враховано наступне

   Виправлено помилку відображення записів табеля в формі перегляду логу змін параметрів автопризначення, яка полягала в тому, що відображався лише 1 запис за поточний місяць.
   Виправлено помилку відображення записів індивідуального календаря для користувачів, яким було встановлено робочий день у вихідний чи навпаки. Помилка полягала у відображенні лише 1-го такого запису при наявності декількох.
   Виправлено помилку роботи алгоритму автопризначення у випадку, коли в довіднику працівників відсутні судді.
   Виправлено помилку, пов'язану із некоректним друком адрес, у випадку, коли 2 чи більше учасника процесу виступають у декількох ролях по справі.
   Виправлено помилку копіювання прав одного користувача іншому у довіднику працівників. Тепер також копіюються права на закладках "Реєстри передач" та "Поштовий реєстр".
   Виправлено помилку очистки прав на закладках "Реєстри передач" та "Поштовий реєстр" довідника працівників.
   Виправлено помилку додавання судді у довіднику працівників у випадку введення помилкового періоду повноважень.

7
техника не соответствует требованиям сегодняшних дней
Согласен, но тут мы бессильны...

8
Да о каких сервисах можно говорить, если уже больше года ведется делопроизводство в местных судах с серверами 2005 года.
Вы хотите сказать, что до 2005 года вебсервисов не существовало в природе?  ;)

9
Q: 3. Какие порты необходимо открыть в брандмауэре сервера БД?

A: 3050 - порт для поключений к СУБД Yaffil/Firebird. 
    3127 - сервис лицензий IMSAService.
Это справедливо и для ДЗС.

10
Q: 7. Проверка (Validation) БД, что это такое, как ее применять на практике.

A: Многие считают, что валидацию базы данных следует применять для установления факта наличия ошибок в базе данных. Во многих случаях такая уверенность произрастает на почве практического применения валидации в прогамме "Резерв БД" (Сирко). К сожалению, это не так. Проверять базу следует в случае сбоев в ее работе, для определения степени повреждения файла базы данных и, частично, для подготовки к созданию резервной копии поврежденной БД.

Крайне рекомендуется проводить операцию проверки БД (Validation) на копии оригинального файла БД, потому что по умолчанию процесс валидации может перестраивать физическую структуру файла во время проверки, эти изменения носят необратимый характер и могут привести к фатальным последствиям.

Операция проверки файла БД возможна только при наличии монопольного доступа к файлу базы, что сужает круг применения этого инструмента до опытных администраторов. Детали применения утилиты gfix.exe для проверки и подготовки к восстановлению файла БД описан в статье.

11
Q: 2. Почему при активации ключа звукозаписи, пользователь не может подключится к другим базам данных, расположенных на этом же сервере?

A: Процесс активации ключей звукозаписи подразумевает под собой смену пароля текущего пользователя деловодства (ДАС или ДГС) согласно паролю ключа звукозаписи. Учетные данные пользователя хранятся в базе данных сервера СУБД, а не в базе данных деловодства, следовательно новый пароль необходимо использовать и для подключения к другим прикладным базам данных, расположенных на том же физическом сервере. Подробнее читайте тут.

12
А если суды заключат договор с ИСС?
Будут использовать Д3 и поддержку будут получать от ИСС.

13
А смысл выпускать обновление ДЗС если нет официальной тех.поддержки и возможности скачать обнову?
Кто сказал что нет техподдерждки? Поддержку ДЗС будут оказывать сотрудники ИМСА. Договор по ДЗС закончился, скачивать новые версии смогут суды, заключившие договор с ИМСА на 2012 год.

14
К тому же не нам я думаю решать, на чём нам оставаться. Я думаю такого не будет, что половина судов будет сидеть на дзс с ИМСОЙ, а половина на Д3 с ИСС ???
Согласен, такого не будет, но только в том случае, когда за Вас все решат...

15
Я вот чего то не вьеду ??? Теперь получаеться ИСС представляет свой продукт Д3
свой - это громко сказано  ;D
, а ИМСА свой - ДЗС :o ?
совершенно верно

Сторінок: [1] 2 3 ... 17