20 Листопада 2019, 08:27:23
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Вам не прийшов лист із кодом активації?
1647 Повідомлень в 151 Тем - від 452 Користувачів - Останній користувач: test

Автор Тема: Віртуальна приймальня народного депутата України  (Прочитано 65542 раз)

dima_io

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Доброго дня, шановні учасники форуму!
Думаю, ні для кого не є секретом той факт, що закони часто пишуться людьми, які не знають реальної практики їх застосування. На жаль, думка людей, які працюють із законами щодня дуже рідко чується. оскільки у них просто немає реальної можливості її донести до тих, хто має владу. Використання механізмів субординації (коли службовець подає своєму керівнику доповідну із проблемою, а той своєму, а той своєму, і так аж до Міністра юстиції, який формує законопроект і виносить його через Каб.мін. на розгляд Верховної ради - не ефективний, бо дуже довгий і складний.
Я пропоную спробувати інший механізм - віртуальна не політична приймальня народного депутата.
Про що я пропоную тут писати:
- про недоліки у законодавстві (як матеріальному, так і процесуальному), які щоденно заважають працювати судам та їх співробітникам
- про "дірки" у законодавстві, які б ви хотіли "закрити"
- про проекти, які виносяться на розгляд ВР - можете пропонувати свої зміни та доповнення.
- задавати питання про те, чому ВР прийняла закон саме так, а не інакше.
- вносити пропозиції, які віднесені до компетенції ВР.
- звертати увагу депутата на речі, що потребують парламентського контролю.
Ні я, ні депутат, чиїм помічником я є не можуть гарантувати, що на всі питання будуть надані задовільні відповіді. Так само не можливо гарантувати, що всі пропозиції будуть винесені на розгляд Парламенту або прийняті Верховною радою - на жаль, політична доцільність часто перемагає здоровий глузд. Але ми спробуємо знайти діалог та реалізувати його.
Я дуже прошу не писати загальних скарг на життя, а також на низьке фінансування чи застарілу техніку. Ця ситуація добре відома, але з питань фінансування конкретних судів народний депутат України допомогти не може жодним чином. Так само не можливе втручання у конкретну справу чи вплив на конкретного суддю - депутат, чиїм помічником я є не займається питаннями "телефонного права".
Я спеціально не пишу прізвище та партійність народного депутата - це призведе до непотрібної політизації та фраз на зразок "знову партія *** піариться перед виборами". Пропозиції та законопроекти, якщо до них дійдемо, будуть вноситися не обов'язково навіть цим конкретним депутатом. Але якщо пропозиція буде внесена - я буду давати посилання на неї у базі даних "Законопроект" сайту ВР.
Крім того, я спробую регулярно вивішувати посилання на законопроекти, які відносяться до судової системи та мають шанси стати законами - можливо, разом, ми зробимо їх краще.
І на останок - я не буду доводити, що дійсно є помічником-консультантом. Це стане очевидно після того, як хоч одна поправка, запропонована на форумі, буде внесена у раді і це можна буде побачити. Якщо ви не вірите у те, що це справжня приймальня чи взагалі вважаєте цю ідею не цікавою чи непотрібною - спробуйте утриматися від різких коментарів. Ця гілка зроблена із сподіванням на можливо не політизовану роботу над реально корисними справами, було б шкода, як би це не вдалося і від ідеї депутат відмовився.
І на останок - чому саме це форум. Нажаль, офіційний форум судової системи не дозволить вести досить вільної дискусії. Цей форум, хоч і не присвячений всій судовій системі, але, думаю, може бути достатньо відвідуваним працівниками судів, від яких і хотілося б почути коментарі з приводу нашого законодавства.
Із сподіванням на розуміння,
Дмитро.
помічник-консультант народного депутата України

barsky

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Так зарегтесь на фейсбуке в твиттере и ведите там свои опросы, ну, или создайте форум ВР.
Народ, не сливайте инфу этому человеку. Вам же боком вылезет(говорить о себе плохо в своем же доме - идиотизм). И мне кажется, что и "imsa" тоже следует закрыть форум от таких "доброжелателей".

dima_io

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Є і на фейсбуці подібні речі, і спеціалізований сайт. Все це є, але, нажаль, там пишуть не зовсім ті, на кого б ми розраховували. Пишуть або "віртуали" - люди, які за своє життя на одному суді побували і вважають, що знають як тепер реформувати судову систему, або інші люди, що пов*язані із політикою і тому їх думки не є думками практиків. Практикуючі юристи теж заходять - але хотілося б мати точку зору "іншої сторони".
Що стосується "зливання інфи" - мені не потрібен "інсайд", "брудна білизна" і тому подібні речі. Із роботою КП ДЗС/ДАС/ДГС я знайомий достатньо - для цього достатньо 2-3 знайомих у різних судах. Тим більше, що технічні проблеми із системою - це теж не для мене, я не програміст і на ай-ті-спеціаліст.

NB Чим займаємося зараз - 2 тижні тому створена робоча група за участю представника Ген.прокуратури із х*ясування ситуації з ЕПЦ.

Ярослав

• Гість
заробітну плату підніміть нам ;D а то на 1000грн голодні ходимо на роботу  ;D

Ромка

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
створена робоча група за участю представника Ген.прокуратури із з*ясування ситуації з ЕПЦ.
И как там продвигаеться ситуация с ЕЦП? :) Когда ждать новых ключей?

dima_io

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Спочатку були пропозиції взагалі вилучити обов*язковість ключів із Постанови КМУ, або, принаймі, офіційно дозволити тимчасово не використовувати ЕЦП. Постійно лунала інформація про те, що, нібито, ці ЕЦП - дуже складна річ і їх не кожен зможе робити.
В результаті було досягнуто консенус про те, що найближчий рік ключі буде виписувати Державне підприємство "Інститут Судових Систем", а далі, в залежності від ситуації, або залишать це на ньому, або знайдуть іншого сертифікатора. Наскільки я розумію, масово видавати ключі будуть у грудні.

Ромка

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
Спочатку були пропозиції взагалі вилучити обов*язковість ключів із Постанови КМУ, або, принаймі, офіційно дозволити тимчасово не використовувати ЕЦП. Постійно лунала інформація про те, що, нібито, ці ЕЦП - дуже складна річ і їх не кожен зможе робити.
В результаті було досягнуто консенус про те, що найближчий рік ключі буде виписувати Державне підприємство "Інститут Судових Систем", а далі, в залежності від ситуації, або залишать це на ньому, або знайдуть іншого сертифікатора. Наскільки я розумію, масово видавати ключі будуть у грудні.
Спасибо хоть за какую-то информацию насчёт новых ЕЦП, а то от нашего ТУ трудно что-то узнать

uav1606

• Гість
...
- про недоліки у законодавстві (як матеріальному, так і процесуальному), які щоденно заважають працювати судам та їх співробітникам
...
Із сподіванням на розуміння,
Дмитро.
Ну вот Вам пример недоработки - сейчас отстутствует процедура удаления решений из ЕГРСР. Раньше хоть было "призупинення перегляду", а теперь даже так не хотят. А ошибочных решений достаточно много, теперь они там будут висеть вечно и мешаться. Т.е., скажем, даже если в реестр было отправлено решение вообще по другому делу (просто по ошибке не в то дело в ДЗС добавили документ), то теперь его с сайта реестра никак нельзя удалить. Глупость какая-то. Понятно, что это сделано для исключения злоупотреблений, но нужно же предусмотреть и исключения, когда на лицо явная ошибка. Бывает, что отправляют документ с частью текста, либо ещё с какими-то такими чисто техническими ошибками. И исправить всё это после размещения на сайте реестра нельзя...

Romas

• Гість
Херня все это!!! Все прекрасно знают, что нужно реформировать и нормально финансировать эту ветку( а не на 20% от запланированного бюджета). Но этого никто не хочет, а если и у кого есть желание, то нету возможностей! И мне мало верится, что какой то депутат будет беспокоится за судебную систему не имея в этом своих интересов!!! У всех этих так званых "народних обранців" одна цель - поближе к "кармушке"!!!
Не знаю как кого, но меня это "депутатское лицемерие" раздражает!!!

dima_io

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Мне трудно вас переубедить... да и незачем. Мой руководитель не относится к тем депутатам, кто вносит проекты и поправки, выступает на сессии только ради личного интереса. Он действительно хочет как-то помочь и вносить полезные проекты. Ключами ЭЦП он занимался уж точно не от личного большого интереса этой темой, а потому, что к нему обратились люди с просьбой разобраться, почему в реестре решения с задержкой вывешивают.

Ярослав

• Гість
Мне трудно вас переубедить... да и незачем. Мой руководитель не относится к тем депутатам, кто вносит проекты и поправки, выступает на сессии только ради личного интереса. Он действительно хочет как-то помочь и вносить полезные проекты. Ключами ЭЦП он занимался уж точно не от личного большого интереса этой темой, а потому, что к нему обратились люди с просьбой разобраться, почему в реестре решения с задержкой вывешивают.
Мені подобається Ваше МОЙ РУКОВОДИТЕЛЬ  ;D ;D пишіть дійсні імена

dima_io

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Я уже несколько раз писал, что не хотел бы указывать "имена", поскольку это приведет к мнению, что просто началась предвыборная кампания, а этого бы очень не хотелось. Это действительно так важно, кто из 450 народных депутатов мой руководитель?

Головний спеціаліст з інф

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Я уже несколько раз писал, что не хотел бы указывать "имена", поскольку это приведет к мнению, что просто началась предвыборная кампания, а этого бы очень не хотелось. Это действительно так важно, кто из 450 народных депутатов мой руководитель?
А що ви робите на форумі пане помічник
І на що нам такий форум
Не чіпайте мене а вже скоро пенсіонер

dima_io

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Що ролю на форумі - я вказав у першому повідомленні цієї теми.
Хто такі "нам" я не знаю - хоч би написали, від імені кого ви пишете.
Ця тема - експеремент щодо нових методів отримання "фід-беку" від прийняття законів Верховною радою. Наскільки я розумію, цей форум не є офіційним форумом органу державної влади, а тому, я сподівався, на можливі більш вільні висловлювання із проблем, що турбують працівників судів.
Якщо чесно, то дуже великий скепсис був із приводу цієї ідеї, тому. якщо буде видно, що ефекту вона не має і лише збільшує негатив до законодавчої влади то. звичайно, ніхто і ні до кого не буде нав*язуватися - так само будемо продовжувати працювати без врахування думки працівників судів. Особисто мені буде шкода, але що поробиш.

Головний спеціаліст з інф

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Що ролю на форумі - я вказав у першому повідомленні цієї теми.
Хто такі "нам" я не знаю - хоч би написали, від імені кого ви пишете.
Ця тема - експеремент щодо нових методів отримання "фід-беку" від прийняття законів Верховною радою. Наскільки я розумію, цей форум не є офіційним форумом органу державної влади, а тому, я сподівався, на можливі більш вільні висловлювання із проблем, що турбують працівників судів.
Якщо чесно, то дуже великий скепсис був із приводу цієї ідеї, тому. якщо буде видно, що ефекту вона не має і лише збільшує негатив до законодавчої влади то. звичайно, ніхто і ні до кого не буде нав*язуватися - так само будемо продовжувати працювати без врахування думки працівників судів. Особисто мені буде шкода, але що поробиш.
Якщо тебе це так цікавить
Не чіпайте мене а вже скоро пенсіонер