21 Січня 2020, 01:32:06
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Вам не прийшов лист із кодом активації?
1647 Повідомлень в 151 Тем - від 452 Користувачів - Останній користувач: test

Автор Тема: ДЗС - версія 2.28  (Прочитано 98088 раз)

y_semenova

• Розробник
  • Постійний користувач
    • Перегляд профілю
Re: ДЗС - версія 2.28
« Reply #30 : 16 Листопада 2011, 10:56:53 »
На рахунок 2-п скрін нижче!
В http://imsa.ua/forum/index.php/topic,3.msg307.html#msg307 зазначено, що витрати на інформаційно-технічне забезпечення відмінили, тому, я вважаю, що закладку "Вартісні показники" в справі з індексом 2-п необхідно реалізувати, як на Вашому скрині, але без рядка "витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи". Згода?
і ще принесли з канцелярії деякі вимоги, все в кримінальних справах:
1)В картці на особу, якщо звільнено особу від кримінальної відповідальності з інших підстав і справу закрито, то в талоні відсутня відмітка "закрито" (п.17)
Протестувала... Помилка відтворилась, тому буде виправлена в найближчий версії, 2.29 :).
2)В картці на особу у п.13 відсутня графа "інше"
3)В картці на особу нічого не має про судимість неповнолітнього
Чесно кажучи, не зрозуміла в чому питання, адже у мене є всі значення, які відповідають затвердженій КО (див. скріншоти нижче). Буду вдячна, якщо відпишетесь більш докладно, а також вкажете версію ДЗС, яка встановлена в Вашому суді.

Денис Пєшков

• Адміністратор
  • Новачок
    • Перегляд профілю
    • IMSA
« Reply #31 : 16 Листопада 2011, 11:14:27 »
Просьба перезалить картинки в нормальном качестве, т.к. на этих ничего не видно.
Обычно используется формат картинок .png который имеет достаточно маленький размер и не портит качество картинки, к тому же урезать ее размер тоже не нужно. Использование .jpg не рекомендуется, т.к. сильно замыливаются картинки.
простите что вмешался ограничение размера файла больше надо сделать так как пробовал заливать один png, а он оказался больше пришлось уменьшать размер качество упало.
В дополнение хочу обратить ваше внимание на вариант упрощения работы по созданию скриншотов. Смотрите тут.

naz1q

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 16 Листопада 2011, 14:24:48 »
З 2-п згода...буду навіть вдячний)...версія дзс остання (2,27,7 - сервер, 2,27,6-клієнт)
На рахунок
Цитувати
Якщо неповнолітній був судимий і до нього було застосовано іспитовий(випробувальний) срок. Це до п.9, п.10 в КО...
« Останнє редагування: 16 Листопада 2011, 15:21:08 від naz1q »

y_semenova

• Розробник
  • Постійний користувач
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 16 Листопада 2011, 16:15:41 »
З 2-п згода...
Ок. Буде додано в версії 2.29.
На рахунок
Цитувати
Якщо неповнолітній був судимий і до нього було застосовано іспитовий(випробувальний) срок. Це до п.9, п.10 в КО...
Знов нічого не зрозуміла. Давайте по черзі. У вас в полях за номерами 9, 10, 13 є значення, які зображені на скрінах http://imsa.ua/forum/index.php/topic,3.msg391.html#msg391, чи нема? Чи Ви хочете до зазначених пунктів додати додаткове значення?

naz1q

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 16 Листопада 2011, 16:48:42 »
Так, в мене є ці значення...наскільки я сам зрозумів то бажано було б додати ще значення в:
п.9 - "судився"
п.10 - додати всі значення з п.13

y_semenova

• Розробник
  • Постійний користувач
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 16 Листопада 2011, 17:18:59 »
Так, в мене є ці значення...наскільки я сам зрозумів то бажано було б додати ще значення в:
п.9 - "судився"
п.10 - додати всі значення з п.13
Дякую. Нарешті зрозуміла :). Проконсультуюсь з аналітиком і обов'язково повідомлю щодо планів на подальшу реалізацію.

y_semenova

• Розробник
  • Постійний користувач
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 17 Листопада 2011, 09:52:16 »
Я проконсультувалась зі співробітником ДСА України, який курирує КО, з приводу доцільності додання таких значень. Відповідь негативна :(, в зв'язку з тим, що додання таких значення призведе до ініціювання перегляду та розробки нової форми КО. Тому, доробки п.9 та 10 поки що не буде :(.
Моя особиста пропозиція: звернутись з офіційним запитом до ТУ ДСА Вашої області, і бажано, щоб таких запитів було як найбільше (від декілька судів).

P.S. Всі інші пропозиції (додання закладки "Вартісні показники" в справу з індексом 2-п та відмічання пункту "справу закрито/надіслано на додаткове розслідування" в контрольному талоні), ми реалізуємо в версії 2.29.
« Останнє редагування: 17 Листопада 2011, 09:56:00 від y_semenova »

Nik

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 02 Грудня 2011, 08:42:22 »
Почти год работает ДЗС. Скоро годовые отчеты. Интересует вопрос по поводу адреса суда. На данный момент приходится все вводить руками. Если этот адрес в 2.28 версии или в какой версии он будет введен?

Ромка

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 02 Грудня 2011, 10:04:50 »
А вообще можна дать намёк хотяб когда будет новая версия?

y_semenova

• Розробник
  • Постійний користувач
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 06 Грудня 2011, 12:28:28 »
Почти год работает ДЗС. Скоро годовые отчеты. Интересует вопрос по поводу адреса суда. На данный момент приходится все вводить руками. Если этот адрес в 2.28 версии или в какой версии он будет введен?
Ситуация следующая: в данный момент, у нас отсутствует перечень адресов судов, в следствии чего, адреса не внесены в справочник "Довідники/Суди, підрозділи та персонал/Суди та підрозділи". Сами Вы внести адрес не можете, т.к. DBID <> 0. Прописать необходимые формулы во всех отчетах для отображения адреса суда на титульных листах всех отчетов займет не более половины дня, но отображатся они всеравно не будут по выше указанной причине. Предлагаю в данную тему (или в ново созданную, как Вам будет удобно) выкладывать адреса с указанием названия суда и мы по мере поступления будем обновлять указанный справочник.
В связи с выше сказанным: в версии 2.28 отображение адресов судов на титульных листах отчетов отсутствуют. На 2.29 мы еще успеем внести полученные адреса (если их конечно нам предоставят) и прописать необходимые формулы.

y_semenova

• Розробник
  • Постійний користувач
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 06 Грудня 2011, 12:30:19 »
Версия 2.29 ориентировачно будет передана в ИСС 15-16 декабря текущего года.

Ромка

• Користувач
  • **
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 06 Грудня 2011, 16:33:24 »
Версия 2.29 ориентировачно будет передана в ИСС 15-16 декабря текущего года.
Так уже скоро будет почти месяц, а про 2.29 от ИСС не слуху, не духу. Наверное на суды сразу дадут 2.30 ;D
А от ИСС есть какие то сроки, чтоб они новую версию давали на суды для обновления? ???

Ярослав

• Гість
« Reply #42 : 06 Грудня 2011, 16:34:25 »
Скоро будем ИСС платить за ДЗС где-то читал :o
Вот http://forum.ics.gov.ua/index.php?topic=5449.0
« Останнє редагування: 06 Грудня 2011, 16:40:18 від Ярослав »

oaken

• Адміністратор
  • Постійний користувач
    • Перегляд профілю