14 Грудня 2019, 14:31:56
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Вам не прийшов лист із кодом активації?
1647 Повідомлень в 151 Тем - від 452 Користувачів - Останній користувач: test

Автор Тема: ДГС - версія 1.111  (Прочитано 17914 раз)

oaken

  • Адміністратор
  • Постійний користувач
  • *****
  • Повідомлень: 247
    • Перегляд профілю
ДГС - версія 1.111
« : 10 Лютого 2012, 13:22:15 »
Повідомляємо користувачів КП ДГС про те, що 10.02.2012 випущено нову версію програми - 1.111.

      В КП ДГС 1.111 є можливість використання, в якості серверної платформи, нової прогресивної СКБД Firebird 2.5, як у 32х бітному варіанті, так і у 64-розрядному. Це дасть змогу, разом із новою доступною архітектурою SuperClassic, значно підвищити продуктивність системи в цілому, за умови використання сучасного апаратного та програмного забезпечення. Перехід на нову платформу можливий лише після встановлення серверного оновлення ДГС 1.111. Передбачається підтримка обох серверних платформ (Yaffil та Firebird), на протязі деякого часу. Також, протягом використання цих оновлень буде можливість перейти на Firebird шляхом автоматизованої конвертації робочих та архівних баз даних за допомогою спеціалізованої програми. Для платформи Firebird слід використовувати КП "Пепліка" версії не нижче 2.38.
     Серверна частина  КП ДГС 1.111 встановлюється на БД версії ДГС 1.110. Суди, що користуються версією ДГС 1.108 повинні послідовно встановити ДГС 1.109 та  ДГС 1.110

У нову версію увійшло наступне:

   Додано опцію "Показувати вилучені" в поштовий реєстр, яка дає змогу приховати чи відображати видалені записи поштового реєстру.
   Додано можливість змінювати свій пароль користувачам, для цього в діалозі зміни паролю слід вказувати свій логін (працює лише під Firebird) .
   Додано механізм реєстрації вихідної кореспонденції на базі поштового реєстру.
   Реорганізовано форму діалогу налаштувань друку реєстрів. Тепер є можливість змінювати розміри деяких блоків, змінювати розмір форми, сортувати список реєстрів.
   У клієнтській частині реалізовано механізм автоматичного поновлення згідно із актуальною версією бази даних, що буде працювати у наступних версіях програми.


У КП ДГС 1.111 враховано наступне

   Виправлено помилку відображення записів табеля в формі перегляду логу змін параметрів автопризначення, яка полягала в тому, що відображався лише 1 запис за поточний місяць.
   Виправлено помилку відображення записів індивідуального календаря для користувачів, яким було встановлено робочий день у вихідний чи навпаки. Помилка полягала у відображенні лише 1-го такого запису при наявності декількох.
   Виправлено помилку роботи алгоритму автопризначення у випадку, коли в довіднику працівників відсутні судді.
   Виправлено помилку, пов'язану із некоректним друком адрес, у випадку, коли 2 чи більше учасника процесу виступають у декількох ролях по справі.
   Виправлено помилку копіювання прав одного користувача іншому у довіднику працівників. Тепер також копіюються права на закладках "Реєстри передач" та "Поштовий реєстр".
   Виправлено помилку очистки прав на закладках "Реєстри передач" та "Поштовий реєстр" довідника працівників.
   Виправлено помилку додавання судді у довіднику працівників у випадку введення помилкового періоду повноважень.