25 Серпня 2019, 21:29:12
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Вам не прийшов лист із кодом активації?
1647 Повідомлень в 151 Тем - від 452 Користувачів - Останній користувач: test

Автор Тема: "Адреса" від зв'язок "Надіслано до", "Надійшло від"  (Прочитано 29262 раз)

oaken

• Адміністратор
  • Постійний користувач
    • Перегляд профілю
Як нема інформації?
Я можу роздрукувати в журнал через "реєстр документів" відібрані документи із "документів по справі" вхідні або вихідні номера та дати.
І що у Вас у кожному шаблоні передбачені поля вводу для цих реквізитів? А що коли один і той же документ відправляється декілька разів різним особам з перервами у часі?
А от кому і куди не можу роздрукувати, тому прошу зробити відповідні зв'язки.
Мені так і не зрозуміло чим це може допомогти.

Elik

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Так, у нас у кожному шаблоні передбачені поля вводу для цих реквізитів, які використовуються для створення документів вихідної документації таких як повістки, виклики, супровідні.

Як що документ відправляється декілька разів, то додається документ на основі поточного або з шаблону (документи всі типові) та забиваються потрібні сторони та їх реквізити, вихідний номер буде новий згенерований генератором.

Як що будуть зв'язки від "Надіслано до" та/або "Надійшло від": "Тип сторони" (позивач, відповідач, третя особа ...), "фіз.адреса", "юр.адреса", "номер факсу", "Електронна пошта" і т.д. , то в документі користувач вибирає сторону і автоматично заповнюються її реквізити відповідно до зв'язок. Потім користувач залишає той реквізит, на який дійсно буде відправлений документ, наприклад "ел. пошта" - маємо нормальний вигляд документу і зрозуміло що документ був направлений Ел. поштою на таку Ел. адресу, а ні укрпоштою чи факсом. При роздруковані журналу в якому є відповідні колонки від зв'язок "Тип сторони" (позивач, відповідач, третя особа ...), "ПІБ сторони", "фіз.адреса", "юр.адреса", "номер факсу", "Електронна пошта" і т.д., які автоматично заповнюються відповідно до цих вихідних документів і зрозуміло що документ був направлений Ел. поштою на таку Ел. адресу, а ні укрпоштою чи факсом.

oaken

• Адміністратор
  • Постійний користувач
    • Перегляд профілю
Так, у нас у кожному шаблоні передбачені поля вводу для цих реквізитів, які використовуються для створення документів вихідної документації таких як повістки, виклики, супровідні.
Я Вас зрозумів, але вважаю такий підхід невірним, але як тимчасови варіант він цілком прийнятний. Взяти хоча б необхідність в тілі документа вказувати адресата.

Більш правильним є підхід, коли для кожного документа створюється запис в іншій таблиці про факт надсилання цього документу тими чи іншими засобами. А тоді вже на основі інформації із цієї таблиці формується реєстр вихідної кореспонденції. Пропоную прийняти участь в обговоренні такого функціоналу.

Щодо нових зв'язок типу "Юридична особа (адреса)", що з'явились в ДАС 1.17 - спробуємо замінити адресу з юридичної на фізичну в ДАС 1.18.

oaken

• Адміністратор
  • Постійний користувач
    • Перегляд профілю
Щодо нових зв'язок типу "Юридична особа (адреса)", що з'явились в ДАС 1.17 - спробуємо замінити адресу з юридичної на фізичну в ДАС 1.18.
ДГС 1.109 та 1.110 да господарських судів.

Elik

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
Тобто вважається правильним коли для кожного виду надсилання (укрпошта, ел.пошта, факс) створювати окремі реєстри з окремою нумерацією, відповідно під кожен вид надсилання створювати шаблон?
Як на мене, то як канцелярія скаже, так і правильно.

А зараз прошу зробити зв'язки від "Надіслано до" та "Надійшло від": "Тип сторони" (позивач, відповідач, третя особа ...), "фіз.адреса", "юр.адреса", "номер факсу", "Електронна пошта", а по можливості всіх реквізитів з можливістю друку в журнал через реєстр документів тільки зазначених в документі реквізитів сторони.

oaken

• Адміністратор
  • Постійний користувач
    • Перегляд профілю
Тобто вважається правильним коли для кожного виду надсилання (укрпошта, ел.пошта, факс) створювати окремі реєстри з окремою нумерацією, відповідно під кожен вид надсилання створювати шаблон?
Як на мене, то як канцелярія скаже, так і правильно.
Я не знаю що вважається "правильним".  :D Канцелярій багато і всі можуть мати різну думку, а програма одна, отже необхідно усім дійти якоїсь згоди. Щодо окремої нумерації та різних реєстрів, то все це налаштовується, а що не можна налаштувати але потрібно - слід додати таку можливість.

Elik

• Новачок
  • *
    • Перегляд профілю
ДГС 1.109 та 1.110 да господарських судів.

Непотрібно змінювати - потрібно додавати!
« Останнє редагування: 12 Грудня 2011, 09:46:06 від Elik »